HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Jasmin Agovic

Personal data

Picture of Jasmin Agovic
Nationality:Montenegro, Republic of Montenegro, Republic of
Name:Jasmin Agovic
Birthday (Age):13. Shkurt 1991 (33)
Jersey Number:12
Player Position:Portier

Background Info

Bashkuar me ekipin e Vllaznise ne muajin gusht 2016.

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Thursday, 08/09/2016VllazniavsKukësi100------
Monday, 12/09/2016PartizanivsVllaznia100------
Sunday, 18/09/2016VllazniavsFlamurtari100------
Saturday, 24/09/2016KorabivsVllaznia100------
Saturday, 01/10/2016SkenderbeuvsVllaznia100------
Wednesday, 12/10/2016LuftetarivsVllaznia100------
Monday, 17/10/2016VllazniavsLaci100------
Sunday, 23/10/2016VllazniavsTeuta100------
Sunday, 30/10/2016TiranavsVllaznia100--1---
Sunday, 06/11/2016KukësivsVllaznia100--1---
Sunday, 20/11/2016VllazniavsPartizani100------
Friday, 25/11/2016FlamurtarivsVllaznia100------
Wednesday, 30/11/2016VllazniavsKorabi100------
Sunday, 04/12/2016VllazniavsSkenderbeu100------
Saturday, 10/12/2016VllazniavsLuftetari100------
Wednesday, 14/12/2016LacivsVllaznia100------
Sunday, 18/12/2016TeutavsVllaznia100------
Thursday, 22/12/2016VllazniavsTirana100------
Friday, 27/01/2017VllazniavsKukësi100------
Saturday, 11/02/2017VllazniavsFlamurtari100------
Sunday, 19/02/2017KorabivsVllaznia100------
Saturday, 25/02/2017VllazniavsSkenderbeu100------
Games total2200--2---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia1212----2---
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia11--------
Career Total1313----2---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaPortier
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaPortier