HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Lejdi LICAJ

Personal data

Picture of Lejdi LICAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Lejdi LICAJ
Birthday (Age):19. Janar 1987 (37)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 11BesavsFlamurtari010--1-----
Saturday September 25TeutavsFlamurtari010--------
Sunday October 24FlamurtarivsLaci010--------
Saturday October 30VllazniavsFlamurtari1011-1-----
Sunday November 07FlamurtarivsSkenderbeu101--------
Sunday November 21FlamurtarivsDinamo101--------
Monday December 13FlamurtarivsBesa010--------
Friday February 04LacivsFlamurtari010--------
Saturday March 05FlamurtarivsElbasani010--------
Monday April 25LacivsFlamurtari010--------
Saturday April 30FlamurtarivsTirana010--------
Games total3831-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Luftetari------------
Kategoria Superiore 2018-19Luftetari------------
Kategoria Superiore 2017-18Luftetari11----------
Kategoria Superiore 2016-17Luftetari111011--41----
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari2-2---1-----
Kategoria 1 2014-15Bylis------1-----
Kategoria Superiore 2013-14Flamurtari97232-4-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Flamurtari----1-------
EUROPA League 2012-13Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari651-3-2-----
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari1-1---------
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari312---1-----
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari62421-2-----
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari------------
Career Total39261367-151----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14FlamurtariMesfushor
EUROPA League 2012-132012-13FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMesfushor