HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Gentian GJONDEDA

Personal data

Picture of Gentian GJONDEDA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Gentian GJONDEDA
Birthday (Age):23. Qershor 1980 (44)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 12ShkumbinivsSkenderbeu010--------
Saturday October 02TeutavsShkumbini010--------
Sunday October 17ShkumbinivsFlamurtari010--------
Saturday October 23ShkumbinivsVllaznia010--------
Sunday October 31ElbasanivsShkumbini010--------
Saturday November 13BylisvsShkumbini100--------
Monday November 22KastriotivsShkumbini100--------
Sunday November 28ShkumbinivsLaci010--------
Monday December 20ShkumbinivsDinamo010--------
Friday December 24BesavsShkumbini010--------
Games total280--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini5-5---------
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti413---1-----
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti254211-12-----
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu55---15-----
Career Total3910291-28-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMesfushor