HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Arsid COBA

Personal data

Picture of Arsid COBA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arsid COBA
Birthday (Age):07. Qershor 1989 (34)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday September 02AdavsBurreli100--------
Saturday September 12BurrelivsBylis010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli010--------
Saturday October 17BurrelivsPogradeci101--------
Saturday October 24LushnjavsBurreli100--------
Saturday October 31BurrelivsKamza101--------
Saturday November 07MemaliajvsBurreli101--------
Saturday November 21BurrelivsElbasani100--------
Saturday November 28BurrelivsGramshi101--------
Saturday December 05SkraparivsBurreli100--------
Saturday December 12BurrelivsPartizani101--------
Saturday December 19Bilisht SportvsBurreli100--------
Saturday February 06BurrelivsAda100--------
Saturday February 13BylisvsBurreli101--------
Saturday February 27LuftetarivsBurreli100--------
Saturday March 06BurrelivsBeselidhja100--------
Sunday March 21PogradecivsBurreli100--------
Wednesday March 24SopotivsBurreli100--------
Games total16216--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Ada------------
Kategoria 1 2009-10Burreli8714--------
Career Total8714--------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14AdaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10BurreliPLAYERS