HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Jasir Gëzim RRUSTJA

Personal data

Picture of Jasir Gëzim RRUSTJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Jasir Gëzim RRUSTJA
Birthday (Age):25. Janar 1990 (34)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29ElbasanivsBeselidhja100--------
Saturday September 12GramshivsBeselidhja010--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli100--1-----
Saturday October 24BeselidhjavsBilisht Sport100--------
Saturday October 31SopotivsBeselidhja100--------
Saturday November 07BeselidhjavsLuftetari101--------
Saturday November 21BylisvsBeselidhja100--------
Saturday November 28AdavsBeselidhja100--------
Saturday December 05BeselidhjavsPogradeci100--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja100--------
Saturday December 19BeselidhjavsLushnja100--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja100--------
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi101--------
Saturday March 06BurrelivsBeselidhja100--------
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari101--1-----
Sunday March 28Bilisht SportvsBeselidhja100--------
Games total1513--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA77----3-----
Kategoria 1 2010-11Beselidhja1-1---1-----
Kategoria 1 2009-10Beselidhja77-3--3-----
Career Total151413--7-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCAMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11BeselidhjaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10BeselidhjaPLAYERS