HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 08 Dhjetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Odise MATRAKU

Personal data

Picture of Odise MATRAKU
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Odise MATRAKU
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29PogradecivsTurbina100--------
Wednesday September 02TurbinavsLushnja100--------
Saturday September 12ElbasanivsTurbina100--------
Saturday September 19TurbinavsBurreli100--------
Saturday September 26MemaliajvsTurbina100--------
Saturday October 03TurbinavsSkrapari100--------
Saturday October 17GramshivsTurbina100--1-----
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina010--------
Saturday November 21Bilisht SportvsTurbina100--------
Saturday November 28TurbinavsLuftetari100--------
Saturday December 05AdavsTurbina100--------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja101--------
Saturday January 30TurbinavsPogradeci101--------
Saturday February 06LushnjavsTurbina101--------
Saturday February 13TurbinavsElbasani100--------
Saturday March 20TurbinavsGramshi100--------
Saturday March 27SopotivsTurbina100--------
Games total16203--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2012-13Mamurras------------
Kategoria 1 2011-12Mamurras11----------
Kategoria 1 2009-10Turbina88-2--1-----
Career Total99-2--1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2012-132012-13MamurrasMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12MamurrasMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10TurbinaPLAYERS