HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Alfred SALLIU

Personal data

Picture of Alfred SALLIU
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Alfred SALLIU
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday January 30SkraparivsGramshi100--------
Saturday February 06GramshivsBilisht Sport100--1-----
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi100--------
Saturday February 20GramshivsBylis100--------
Saturday February 27AdavsGramshi100--------
Saturday March 06GramshivsPogradeci100--------
Saturday March 20TurbinavsGramshi100--1-----
Saturday March 27GramshivsKamza100--------
Games total800--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini11----------
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini9811--2-----
Kategoria 1 2010-11Gramshi211---1-----
Kategoria 1 2009-10Gramshi44----2-----
Career Total161421--5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11GramshiMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10GramshiPLAYERS