HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Lorenc PASHAJ

Personal data

Picture of Lorenc PASHAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Lorenc PASHAJ
Birthday (Age):24. Janar 1978 (46)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 10BylisvsShkumbini100--1-----
Saturday September 17ShkumbinivsApolonia100--------
Saturday September 24SkenderbeuvsShkumbini100--------
Saturday October 01ShkumbinivsTomori100--------
Sunday October 16DinamovsShkumbini100--------
Saturday October 22PogradecivsShkumbini100--------
Sunday October 30ShkumbinivsLaci100--------
Saturday November 05KamzavsShkumbini100--------
Sunday November 20ShkumbinivsTeuta100--------
Sunday November 27KastriotivsShkumbini100--------
Monday December 05ShkumbinivsTirana100--------
Saturday December 17FlamurtarivsShkumbini100--------
Saturday March 10ShkumbinivsSkenderbeu101--------
Saturday March 24ShkumbinivsDinamo100--1-----
Monday April 02ShkumbinivsPogradeci100--------
Sunday April 22TeutavsShkumbini100--------
Wednesday April 25ShkumbinivsKastrioti100--------
Sunday April 29TiranavsShkumbini100--------
Games total1801--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Shkumbini------------
Kategoria 1 2013-14Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini33----2-----
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini99-1--2-----
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini1495---1-----
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini1515--1-------
Career Total4136511-5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15ShkumbiniMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniMbrojtes