HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Eduard TANUSHI

Personal data

Picture of Eduard TANUSHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Eduard TANUSHI
Birthday (Age):20. Qershor 1983 (40)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 12KastriotivsPogradeci100--1-----
Saturday September 17PogradecivsTomori1001-------
Sunday September 25TiranavsPogradeci100--------
Saturday October 01PogradecivsDinamo100--------
Saturday October 15FlamurtarivsPogradeci100--------
Saturday October 22PogradecivsShkumbini100--1-----
Friday November 04PogradecivsLaci100--------
Saturday November 19BylisvsPogradeci100--------
Sunday December 04ApoloniavsPogradeci100--------
Saturday December 17PogradecivsTeuta100--1-----
Wednesday February 08SkenderbeuvsPogradeci100--------
Sunday March 11PogradecivsTirana101--------
Sunday March 18DinamovsPogradeci100--1-----
Monday April 02ShkumbinivsPogradeci101--------
Friday April 06PogradecivsVllaznia100--------
Sunday April 29PogradecivsApolonia010--1-----
Games total15121-5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Laci85313-5-----
Kategoria Superiore 2012-13Kastrioti1-1---1-----
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci87111-5-----
Kategoria 1 2010-11Pogradeci11----------
Career Total1813524-11-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14LaciSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciSulmues