HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Flamur TAHIRI

Personal data

Picture of Flamur TAHIRI
Nationality:Macedonia, the former Yugoslav Macedonia, the former Yugoslav
Name:Flamur TAHIRI
Birthday (Age):24. Nentor 1990 (33)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 02LuftetarivsTeuta100--1-----
Friday September 14TeutavsTirana100--------
Friday September 21BesavsTeuta100--------
Sunday October 07KastriotivsTeuta100--------
Sunday October 21TeutavsSkenderbeu101--------
Sunday October 28KukësivsTeuta100--------
Saturday November 17TeutavsBylis100--------
Sunday November 25LacivsTeuta101--------
Saturday February 16TeutavsLuftetari100--------
Saturday February 23TiranavsTeuta100--1-----
Sunday March 10FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday March 16TeutavsKastrioti100--------
Saturday March 30SkenderbeuvsTeuta100--------
Sunday April 07TeutavsKukësi100--------
Sunday April 14VllazniavsTeuta100--------
Sunday April 21TeutavsApolonia101--1-----
Thursday May 09TomorivsTeuta100--------
Games total1703--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Bylis66-3--3-----
Kategoria Superiore 2012-13Teuta77-22-3-----
Kategoria Superiore 2011-12Teuta1111-12-8---1-
Kategoria Superiore 2010-11Teuta1212-32-4-----
Career Total3636-96-18---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11TeutaMesfushor