HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Sokol MZIU

Personal data

Picture of Sokol MZIU
Name:Sokol MZIU
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 01KukësivsVllaznia010--------
Saturday September 15ApoloniavsKukësi100--------
Sunday September 23KukësivsBylis010--------
Games total120--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Korabi87111-5-----
Kategoria 1 2014-15Terbuni11-1--1-----
Kategoria 1 2013-14Terbuni------------
Kategoria Superiore 2012-13Kukësi2-2---------
Kategoria 1 2011-12Kukësi33--1-2-----
Kategoria 1 2010-11Mamurras22--2-2-----
Career Total1613324-10-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15TerbuniSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14TerbuniSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13KukësiMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12KukësiMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11MamurrasSulmues