HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 20 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2016-17
KlasifikimiGrupi A
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Burreli110023
-same(1)Erzeni110023
3same(3)Beselidhja110013
-same(3)Kamza110013
5same(5)Kastrioti101001
-same(5)Terbuni101001
7same(7)Besa1001-10
-same(7)Shenkolli1001-10
9same(9)Iliria1001-20
-same(9)Mamurras1001-20

Grupi B
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Dinamo110023
2same(2)Apolonia110013
-same(2)Bylis110013
4same(4)Lushnja110013
-same(4)Turbina110013
6same(6)Pogradeci1001-10
-same(6)Sopoti1001-10
8same(8)Elbasani1001-10
-same(8)Tomori1001-10
10same(10)Shkumbini1001-20


Play-Off Play-Out