HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 28 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2016-17
Match Schedule for LushnjaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
126.09.201616:00 hLushnja - Tomori1-0thumbs_up.png
202.10.201616:30 hTurbina - Lushnja1-3thumbs_up.png
326.09.201516:00 hLushnja - Dinamo1-0thumbs_up.png
418.10.201616:00 hElbasani - Lushnja1-4thumbs_up.png
522.10.201616:00 hLushnja - Shkumbini2-0thumbs_up.png
601.11.201616:00 hLushnja - Bylis2-1thumbs_up.png
707.11.201616:00 hSopoti - Lushnja2-2draw.png
813.11.201616:00 hLushnja - Apolonia2-1thumbs_up.png
918.11.201616:00 hPogradeci - Lushnja3-3draw.png
1027.11.201616:00 hTomori - Lushnja0-0draw.png
1102.12.201616:00 hLushnja - Turbina1-1draw.png
1211.12.201615:00 hDinamo - Lushnja0-1thumbs_up.png
1317.12.201616:00 hLushnja - Elbasani1-0thumbs_up.png
1404.02.201716:00 hShkumbini - Lushnja0-1thumbs_up.png
1513.02.201715:00 hBylis - Lushnja1-1draw.png
1618.02.201716:00 hLushnja - Sopoti4-0thumbs_up.png
1725.02.201716:00 hApolonia - Lushnja0-2thumbs_up.png
1804.03.201716:00 hLushnja - Pogradeci0-1thumbs_down.png