HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 14 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Iliria311003:12
2same(2)Elbasani311002:02
3same(3)Gramshi311001:01
-same(3)Lushnja311001:01
-same(3)Mamurras311001:01
-same(3)Partizani311001:01
7same(7)Butrinti110100:00
-same(7)Himara110100:00
-same(7)Kamza110100:00
-same(7)Terbuni110100:00
11same(11)Ada010010:1-1
-same(11)Beselidhja010010:1-1
-same(11)Burreli010010:1-1
-same(11)Dinamo010010:1-1
15same(15)Pogradeci010011:3-2
16same(16)Naftetari010010:2-2


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation