HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 02 Dhjetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
Rezultatet - Java 7 (13.10.2012 - 14.10.2012)

E shtunë, 13.10.2012 - 7. Java
 15:30 hMamurrasNaftetari1 - 0 
 15:30 hIliriaPartizani1 - 1 
 15:30 hElbasaniBeselidhja3 - 0 
 15:30 hGramshiHimara0 - 0 
 15:30 hDinamoLushnja0 - 1 
 15:30 hTerbuniButrinti2 - 0 
 15:30 hPogradeciKamza1 - 0 
E diel, 14.10.2012 - 7. Java
 15:30 hBurreliAda0 - 0