HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Ekipi - Apolonia [APO]

Foto e Ekipit [Apolonia]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Egland HAXHOEgland HAXHO  Republika e Shqiperise10. Nentor 1988 (35)1313--------
0Sulejman HOXHASulejman HOXHA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1990 (34)2020----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Erald ELMAZIErald ELMAZI  Republika e Shqiperise18. Mars 1988 (35)1147---1-----
0Edin FERIZOVICEdin FERIZOVIC  Bosnia and Herzegovina12. Tetor 1977 (46)15123---2-----
0Julian GERCOJulian GERCO  Republika e Shqiperise22. Janar 1985 (39)------------
0Elton GRAMIElton GRAMI  Republika e Shqiperise06. Qershor 1984 (39)99----1-----
0Arber MENOArber MENO  Republika e Shqiperise- (-)62411-------
0Peter MUJDRESAPeter MUJDRESA  Bosnia and Herzegovina- (-)1313----4-----
0Andi RIBAJAndi RIBAJ  Republika e Shqiperise21. Nentor 1989 (34)18612-1-2-----
0Maringlen SHOSHAJMaringlen SHOSHAJ  Republika e Shqiperise29. Janar 1987 (37)3131-1--41----
0Norion SPAHONorion SPAHO  Republika e Shqiperise11. Qershor 1986 (37)1111-2--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-161----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Mladen BRKICMladen BRKIC  Serbia, Republic of30. Tetor 1980 (43)31301215-9-----
0Gazment CIMILIGazment CIMILI  Republika e Shqiperise17. Prill 1987 (36)2514114--1-----
0Sead HADZIBULICSead HADZIBULIC  Bosnia and Herzegovina30. Janar 1983 (41)1717--2-1-----
0Semir HADZIBULICSemir HADZIBULIC  Bosnia and Herzegovina16. Gusht 1986 (37)2421313-61-----
0Erjon HOTIErjon HOTI  Republika e Shqiperise08. Maj 1983 (40)2121--1-------
0Milos JEVDJEVICMilos JEVDJEVIC  Montenegro, Republic of- (-)14131---------
0Albert KACIAlbert KACI  Republika e Shqiperise11. Qershor 1981 (42)16151-2-1-----
0Shkelzen KELMENDIShkelzen KELMENDI  Republika e Shqiperise14. Janar 1985 (39)181532-12-----
0Elis KOKALARIElis KOKALARI  Republika e Shqiperise18. Janar 1991 (33)211---------
0Agim METOAgim METO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1986 (38)2825333-6-----
0Kenan RAGIPOVICKenan RAGIPOVIC  Serbia, Republic of16. Nentor 1982 (41)2727-21211-----
0Marsel RUSHANIMarsel RUSHANI  Republika e Shqiperise08. Tetor 1986 (37)514---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2931091----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0TAFA TAFA   - (-)1-1---------
0Arber CAPAArber CAPA  Republika e Shqiperise30. Korrik 1987 (36)1293-1-73-----
0Sokol CELASokol CELA  Republika e Shqiperise17. Qershor 1988 (35)9721--1-----
0Xhynejt CUTRAXhynejt CUTRA  Republika e Shqiperise23. Nentor 1988 (35)11831--3-----
0Arber DHRAMIArber DHRAMI  Republika e Shqiperise23. Qershor 1988 (35)725-1-------
0Ilirjan MERTIRIIlirjan MERTIRI  Republika e Shqiperise01. Prill 1979 (44)321---1-----
0Goran MIROVICGoran MIROVIC  Montenegro, Republic of18. Maj 1982 (41)131122--2-----
0Erald MUSABELLIUErald MUSABELLIU  - (-)1-1---------
0Charles OFOYENCharles OFOYEN  26. Korrik 1985 (38)1814411-3-----
0Ibezito OGBONNAIbezito OGBONNA  Nigeria, Federal Republic of- (-)624---------
0Andrea VELIUAndrea VELIU  Republika e Shqiperise22. Gusht 1990 (33)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3231921----