HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Semir HADZIBULIC

Personal data

Picture of Semir HADZIBULIC
Nationality:Bosnia and Herzegovina Bosnia and Herzegovina
Name:Semir HADZIBULIC
Birthday (Age):16. Gusht 1986 (37)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21GramozivsFlamurtari100--------
Sunday August 23ApoloniavsTeuta1001-------
Sunday August 30VllazniavsApolonia100--------
Sunday September 13ApoloniavsShkumbini100--1-----
Saturday September 19LacivsApolonia100--------
Saturday September 26ApoloniavsTirana100--57-----
Sunday October 04SkenderbeuvsApolonia1001-1-----
Monday October 26BesavsApolonia100--1-----
Saturday October 31ApoloniavsFlamurtari100--------
Saturday November 21DinamovsApolonia0101-------
Saturday December 05ApoloniavsVllaznia010--------
Wednesday December 16ApoloniavsLaci100--1-----
Sunday December 20TiranavsApolonia100--------
Wednesday December 23ApoloniavsSkenderbeu100--------
Friday February 05GramozivsDinamo100--------
Sunday February 14TeutavsGramozi100--------
Sunday March 07DinamovsGramozi100--------
Saturday March 20TeutavsGramozi100--------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu100--------
Friday April 02ShkumbinivsGramozi100--------
Sunday April 11GramozivsKastrioti100--------
Saturday April 17LacivsGramozi100--------
Friday April 30GramozivsVllaznia101--------
Friday May 14BesavsGramozi010--------
Games total21313-61-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia9722--5---2-
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia11-1--1-----
EUROPA League 2010-11Besa1-1---------
Kategoria Superiore 2010-11Besa6421--------
Superkupa 2010Besa------------
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia761-3-5-----
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi1010-11-4-----
Career Total3428654-15---2-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMesfushor
EUROPA League 2010-112010-11BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaSulmues
Superkupa 20102010BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziMesfushor