HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Ekipi - Bilisht Sport [BIL]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Albi AGOLLIAlbi AGOLLI  Republika e Shqiperise15. Mars 1988 (36)822802
0Alfred ALLAMANIAlfred ALLAMANI  Republika e Shqiperise22. Mars 1983 (41)3919205
0Jovan BIBAJovan BIBA  Republika e Shqiperise19. Qershor 1988 (35)255201
0Aldo BRAHOLLIAldo BRAHOLLI  Republika e Shqiperise25. Qershor 1993 (30)20-20-
0Saimir BUSHISaimir BUSHI  Republika e Shqiperise- (-)20-20-
0Miguel CFARKUMiguel CFARKU  Republika e Shqiperise10. Prill 1988 (36)1919--
0Ervin DELIBASHIErvin DELIBASHI  Republika e Shqiperise06. Janar 1985 (39)3515204
0Enea DEMIRIEnea DEMIRI  Republika e Shqiperise18. Korrik 1986 (37)1616-3
0Mariglen DIKOMariglen DIKO  Republika e Shqiperise28. Dhjetor 1988 (35)11--
0Danjel DRABAJDanjel DRABAJ  Republika e Shqiperise18. Shkurt 1984 (40)171521
0Xhulio ESHIXhulio ESHI  Republika e Shqiperise- (-)40-40-
0Gentian KOTAGentian KOTA  Republika e Shqiperise12. Gusht 1982 (41)1616--
0Ervin KOTOMELOErvin KOTOMELO  Republika e Shqiperise22. Gusht 1978 (45)1616-2
0Kevi KUTROLLIKevi KUTROLLI  Republika e Shqiperise26. Tetor 1988 (35)----
0Edvin MACOLLIEdvin MACOLLI  Republika e Shqiperise03. Shkurt 1978 (46)3717207
0Trifon MERAKUTrifon MERAKU  Republika e Shqiperise20. Nentor 1974 (49)1919--
0Herman METOLLIHerman METOLLI  - (-)20-20-
0Bojan MINICBojan MINIC  Serbia, Republic of24. Janar 1989 (35)3111204
0Erjon RENJAErjon RENJA  Republika e Shqiperise29. Prill 1987 (37)67562-
0Eduard RUSTEMIEduard RUSTEMI  Republika e Shqiperise23. Dhjetor 1986 (37)22992204
0Ligoraq TIKOLigoraq TIKO  Republika e Shqiperise12. Gusht 1979 (44)3515204
0Kristi TURSHINKAKristi TURSHINKA  Republika e Shqiperise12. Korrik 1989 (34)24752424
0Erstel VIEROSErstel VIEROS  Republika e Shqiperise02. Korrik 1984 (39)----
0Emiklard XHAFAEmiklard XHAFA  Republika e Shqiperise20. Mars 1989 (35)61160-
0Eni XHELOLLARIEni XHELOLLARI  Republika e Shqiperise04. Maj 1988 (36)55--
0Kostika XHOGAKostika XHOGA  Republika e Shqiperise- (-)20-20-
0Elvis ZYLYFTARIElvis ZYLYFTARI  Republika e Shqiperise29. Qershor 1984 (39)3919204
Total
 
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Gerald HASMETAJGerald HASMETAJ  Republika e Shqiperise25. Maj 1987 (36)33----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------