HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Miguel CFARKU

Personal data

Picture of Miguel CFARKU
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Miguel CFARKU
Birthday (Age):10. Prill 1988 (36)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29PartizanivsBilisht Sport100--------
Wednesday September 02Bilisht SportvsGramshi100--------
Saturday September 12SkraparivsBilisht Sport100--------
Saturday September 19LuftetarivsBilisht Sport100--------
Saturday October 03AdavsBilisht Sport100--------
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis100--1-----
Saturday October 24BeselidhjavsBilisht Sport100--1-----
Saturday October 31Bilisht SportvsLushnja100--------
Saturday November 07KamzavsBilisht Sport100--------
Saturday November 21Bilisht SportvsTurbina100--------
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport100--1-----
Saturday December 12ElbasanivsBilisht Sport100--------
Saturday December 19Bilisht SportvsBurreli100--------
Saturday February 06GramshivsBilisht Sport100--------
Saturday February 20Bilisht SportvsLuftetari100--------
Saturday February 27SopotivsBilisht Sport100--------
Saturday March 06Bilisht SportvsAda100--------
Saturday March 20BylisvsBilisht Sport100--------
Sunday March 28Bilisht SportvsBeselidhja100--------
Games total1900--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2012-13Mamurras------------
Kategoria 1 2011-12Mamurras------------
Kategoria 1 2009-10Bilisht Sport88----3-----
Career Total88----3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2012-132012-13MamurrasMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12MamurrasMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10Bilisht SportPLAYERS