HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Dhjetor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2017-18
Team Info - Egnatia
Egnatia
Club Name:Egnatia
Team Name:Egnatia
Short Name:EGN

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2018-19 Kupa e Shqiperise 16 2 0 1/1/0 1:0 0
2018-19 Kategoria 1 7 11 17 5/2/4 10:12 0
2017-18 Kupa e Shqiperise 18 3 0 2/0/1 4:5 0
2016-17 Kategoria 1 1 0 0 0/0/0 0:0 0