HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
Match Schedule for LaciIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
110.09.201721:00 hPartizani - Laci0-2thumbs_up.png
217.09.201718:00 hLaci - Luftetari0-1thumbs_down.png
324.09.201716:00 hKukësi - Laci3-0thumbs_down.png
430.09.201716:00 hLaci - Vllaznia2-0thumbs_up.png
512.10.201719:00 hSkenderbeu - Laci2-1thumbs_down.png
616.10.201716:00 hLaci - Flamurtari1-1draw.png
721.10.201716:00 hLushnja - Laci0-3thumbs_up.png
830.10.201716:00 hLaci - Kamza0-1thumbs_down.png
904.11.201719:00 hTeuta - Laci1-1draw.png
1016.11.201716:00 hLaci - Partizani1-0thumbs_up.png
1120.11.201716:00 hLuftetari - Laci1-1draw.png
1225.11.201716:00 hLaci - Kukësi0-1thumbs_down.png
1303.12.201715:00 hVllaznia - Laci1-2thumbs_up.png
1410.12.201715:00 hLaci - Skenderbeu1-0thumbs_up.png
1516.12.201718:00 hFlamurtari - Laci0-1thumbs_up.png
1622.12.201715:00 hLaci - Lushnja3-1thumbs_up.png
1726.01.201816:00 hKamza - Laci3-1thumbs_down.png
1804.02.201815:00 hLaci - Teuta0-0draw.png
1910.02.201819:00 hPartizani - Laci0-0draw.png
2018.02.201816:00 hLaci - Luftetari2-2draw.png
2124.02.201816:00 hKukësi - Laci1-0thumbs_down.png
2228.02.201816:00 hLaci - Vllaznia1-0thumbs_up.png
2304.03.201819:00 hSkenderbeu - Laci4-0thumbs_down.png
2410.03.201816:00 hLaci - Flamurtari4-2thumbs_up.png
2514.03.201816:00 hLushnja - Laci1-3thumbs_up.png
2618.03.201816:00 hLaci - Kamza2-0thumbs_up.png
2731.03.201816:00 hTeuta - Laci1-0thumbs_down.png
2808.04.201816:00 hLaci - Partizani0-3thumbs_down.png
2914.04.201818:00 hLuftetari - Laci2-1thumbs_down.png
3022.04.201818:00 hLaci - Kukësi0-0draw.png
3129.04.201818:00 hVllaznia - Laci1-0thumbs_down.png
3205.05.201818:00 hLaci - Skenderbeu3-2thumbs_up.png
3309.05.201818:00 hFlamurtari - Laci0-0draw.png
3413.05.201819:00 hLaci - Lushnja3-1thumbs_up.png
3519.05.201818:00 hKamza - Laci1-2thumbs_up.png
3623.05.201819:00 hLaci - Teuta3-1thumbs_up.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit