HOT NEWS
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Video

Ibra dhe imitimi argëtues i arbitrit (VIDEO)

Mund ta shikoni videon pas  sec

fatjon » 4pm - January 14, 2013
Zlatan Ibrahimoviç siç nuk e keni parë kurrë më parë.Sulmuesi suedez i Paris Saint Germain, i njohur edhe më parë për konfrontimet e shpeshta me arbitrat në ndeshjen e fundit në Ligue I kundër Ajaccio ka qënë protagonist i një tjetër situate, e cila po ashtu ka lidhje me gjyqtarin e ndeshjes.Duke mos qenë dakord me vendimin e arbitrit Ibra nis ta imitojë live në fushë duke harruar se kamerat kapin çdo detaj.
Rating: 0.0 (0 Votes)

Video Comments


busy

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit