HOT NEWS
Partizani mund paster Teuten » Dje u zhvilluan dy ndeshjet e get viagra para te javes se 5-t...
Ilirian Permeti.Pejicit nuk i detyrohemi asgje » Ne lidhje me pretendimet qe ka kroati,Pero Pejic, ...
Kategoria Superiore / Fitojne Partizani dhe Tirana... » Skuadra e cialis online ordering Partizanit ka fituar ne Kukes nje takim ...
Disiplina/ Gjoba she denime per tifozerite e generic cialis next day shipping Tiran... » Komisioni i disiplines prane FSHF-se shpalli denim...
Elbasani/ Dorehiqet File,vjen Dosti » Trajneri i Elbasanit,Ilirian File,dha doreheqjen p...
Artim Shaqiri:Ngjarjet e where to buy cialis now Shkodres reklam i keq per... » Trajneri i Kukesit,Artim Shaqiri,tha se ajo qfare ...
Ne fokus / Presidenti i Tiranes Refik Halili genje... » Nje video dhe disa foto demaskojne presidentin e viagra in uk T...
Kategoria Superiore/ Partizani-Skenderbeu 1-0 » Një penallti e how to get cialis in canada dhënë në minutën e fundit të ndeshj...
Ne Fokus/ Policia e buy viagra without prescription Shkodres publikon emrat e pfizer soft viagra te a... » Lidhur me incidentet e order cialis canada rënda të ndodhura në stadiu...
Ne Fokus / "Lufte" ne Shkoder, gjakoset Refik Hali... » Bilanc “lufte” në Shkodër pas ndeshjes Vllaznia-Ti...
E hënë, 22 Shtator 2014
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e viagra buy now ndeshjes: Java 15 - E diel, 13. Nentor 2011 - 13:00 h

HYSI DRENICA
1 0

 Detajet e cialis express delivery ndeshjes
Match Date : E diel, 13 Nentor 2011
Match Time : 13:00 h
 
Playground : Stadiumi i Qytetit - Merdare
Match referee(s): D. PRENIQI , Idriz KELMENDI , Musa RRAHIMI
 
Spektatore : 650
Weather: dry
Fieldcondition: normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 6' : Mentor ZHDRELLA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • ' : Bajram JASHANICA ( 1 )
  • ' : Fidan HASANI ( 1 )
  • ' : Taulant DAJAKU ( 1 )
  • ' : Bardhyl KACIU ( 1 )
  • ' : Lorik MAXHUNI ( 1 )
  • ' : Arton HAJDARI ( 1 )