HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 20 Shtator 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Rezultatet - Java 5 (11.10.2017)

E premte, 21.09.2018 - 5. Java
 21:45 hPartizaniFlamurtari2 - 0 
E shtunë, 22.09.2018 - 5. Java
 17:45 hLuftetariTeuta3 - 1 
 20:45 hSkenderbeuTirana1 - 1 
E diel, 23.09.2018 - 5. Java
 17:45 hKastriotiLaci1 - 1 
 20:45 hKukësiKamza1 - 0