HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Idriz BATHA

Personal data

Picture of Idriz BATHA
Name:Idriz BATHA
Jersey Number:10
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014LacivsPartizani100--1-----
Saturday, 30/08/2014ApoloniavsPartizani100--1-----
Thursday, 11/09/2014PartizanivsSkenderbeu100--------
Sunday, 14/09/2014KukësivsPartizani100--------
Friday, 19/09/2014PartizanivsTeuta100--------
Friday, 26/09/2014TiranavsPartizani100--1-----
Sunday, 19/10/2014VllazniavsPartizani100--------
Sunday, 26/10/2014PartizanivsElbasani100--1-----
Sunday, 02/11/2014PartizanivsApolonia100--------
Sunday, 23/11/2014PartizanivsKukësi100--------
Sunday, 30/11/2014TeutavsPartizani100--------
Monday, 08/12/2014PartizanivsTirana100--1-----
Saturday, 13/12/2014FlamurtarivsPartizani100--------
Wednesday, 17/12/2014PartizanivsVllaznia100--1-----
Sunday, 25/01/2015LacivsPartizani100--------
Saturday, 31/01/2015ApoloniavsPartizani100--------
Monday, 09/02/2015PartizanivsSkenderbeu100--------
Sunday, 08/03/2015VllazniavsPartizani100--------
Friday, 13/03/2015TiranavsPartizani100--------
Sunday, 22/03/2015PartizanivsLaci100--------
Saturday, 04/04/2015PartizanivsApolonia100--------
Monday, 13/04/2015SkenderbeuvsPartizani101--------
Saturday, 18/04/2015PartizanivsKukësi100--------
Saturday, 25/04/2015TeutavsPartizani1001-------
Monday, 04/05/2015PartizanivsTirana100--1-----
Sunday, 17/05/2015PartizanivsVllaznia100--------
Games total26011-7-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Partizani------------
Kategoria Superiore 2018-19Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Partizani------------
Kategoria Superiore 2017-18Partizani11----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Partizani------------
Kategoria Superiore 2016-17Partizani77-12-2--2--
Kupa e Shqiperise 2016-17Partizani------------
Kategoria Superiore 2015-16Partizani1313--217-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Partizani------------
Kategoria Superiore 2014-15Partizani1313--1-7-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Partizani------------
Kategoria Superiore 2013-14Besa66-11-3--1--
Kategoria Superiore 2013-14Teuta44--2-1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Teuta11----------
Kategoria Superiore 2012-13Besa77--1-43----
Career Total5252-291243-3--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaMesfushor