HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Gjergj MUZAKA

Personal data

Picture of Gjergj MUZAKA
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Gjergj MUZAKA
Birthday (Age): 26. Shtator 1984 (38)
Height: 182 cm
Weight: 72 kg
Jersey Number: 17
Player Position: Mesfushor

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Sunday, 16/10/2016 Tirana vs Skenderbeu 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday, 30/10/2016 Tirana vs Vllaznia 1 0 1 - - - - - - - -
Sunday, 06/11/2016 Tirana vs Teuta 1 0 1 - - - - - - - -
Sunday, 20/11/2016 Tirana vs Laci 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday, 26/11/2016 Kukësi vs Tirana 1 0 1 - - - - - - - -
Sunday, 18/12/2016 Tirana vs Luftetari 0 1 0 - - - - - - - -
Thursday, 22/12/2016 Vllaznia vs Tirana 0 1 0 - - - - - - - -
Games total 4 3 3 - - - - - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20 Skenderbeu - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2018-19 Skenderbeu - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2017-18 Skenderbeu 1 - 1 - 1 - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Tirana 5 3 2 2 - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Skenderbeu 3 1 2 - 1 - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Tirana - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Tirana 9 6 3 1 3 - - - - 1 1 -
Kupa e Shqiperise 2015-16 Tirana 1 - 1 - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2014-15 Flamurtari 9 9 - - 2 - 2 - - 1 1 -
Kategoria Superiore 2014-15 Tirana 7 7 - - 1 - 1 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2014-15 Tirana 1 1 - - - - - - - - 1 -
Kategoria Superiore 2013-14 Skenderbeu 13 13 - 1 3 - 1 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2013-14 Skenderbeu 1 1 - - - - - - - - - -
CHAMPIONS League 2012-13 Skenderbeu 1 1 - - - - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Flamurtari 8 8 - - 12 - 1 - - - - -
Fifa World Cup - Brazil 2014 Shqiperi - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2011-12 Skenderbeu 11 11 - 2 5 - 5 - - 1 - -
Superkupa 2011 Skenderbeu 1 1 - 1 - - - - - - - -
CHAMPIONS League 2010-11 Dinamo 1 1 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2010-11 Skenderbeu 9 9 - 1 7 - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2010-11 Dinamo 11 11 - 2 2 - 1 - - - - -
EURO 2012 - Ukraine & Poland Shqiperi 4 2 2 - 1 - - - - - - -
Superkupa 2010 Dinamo 1 1 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2009-10 Tirana 15 14 1 1 10 - 2 - - - - -
Ndeshje miqesore Shqiperi 1 - 1 - - - - - - - - -
Career Total 113 100 13 11 48 - 15 - - 3 3 -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2019-20 2019-20 Skenderbeu Mesfushor
Kategoria Superiore 2018-19 2018-19 Skenderbeu Mesfushor
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Skenderbeu Mesfushor
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Tirana Mesfushor
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Skenderbeu Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Tirana Mesfushor
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Tirana Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-16 2015-16 Tirana Mesfushor
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Flamurtari Mesfushor
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Tirana Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-15 2014-15 Tirana Mesfushor
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Skenderbeu Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-14 2013-14 Skenderbeu Mesfushor
CHAMPIONS League 2012-13 2012-13 Skenderbeu Mesfushor
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Flamurtari Mesfushor
Fifa World Cup - Brazil 2014 2012-13 Shqiperi Mesfushor
Kategoria Superiore 2011-12 2011-12 Skenderbeu Mesfushor
Superkupa 2011 2011 Skenderbeu Mesfushor
CHAMPIONS League 2010-11 2010-11 Dinamo Mesfushor
Kategoria Superiore 2010-11 2010-11 Skenderbeu Mesfushor
Kategoria Superiore 2010-11 2010-11 Dinamo Mesfushor
EURO 2012 - Ukraine & Poland 2010 Shqiperi Mesfushor
Superkupa 2010 2010 Dinamo Sulmues
Kategoria Superiore 2009-10 2009-10 Tirana Sulmues
Ndeshje miqesore 2009-10 Shqiperi Sulmues