HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Gjergj MUZAKA

Personal data

Picture of Gjergj MUZAKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Gjergj MUZAKA
Birthday (Age):26. Shtator 1984 (39)
Height:182 cm
Weight:72 kg
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21TiranavsLaci100--------
Saturday September 19TiranavsBesa010--------
Saturday September 26ApoloniavsTirana010--------
Saturday October 03TiranavsKastrioti1001-------
Sunday October 18DinamovsTirana100--------
Saturday October 24TiranavsTeuta1001-1-----
Friday October 30VllazniavsTirana1001-------
Saturday November 07TiranavsShkumbini100--------
Sunday November 22LacivsTirana100--------
Monday November 30FlamurtarivsTirana100--------
Sunday December 06SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday December 12TiranavsGramozi100--------
Thursday December 17BesavsTirana100--------
Sunday December 20TiranavsApolonia1001-------
Wednesday December 23KastriotivsTirana100--------
Monday January 25TiranavsDinamo1001-------
Saturday January 30TeutavsTirana100--------
Saturday February 06TiranavsVllaznia100--------
Sunday February 14ShkumbinivsTirana100--------
Saturday February 20TiranavsLaci101--------
Saturday March 06TiranavsKastrioti100--------
Sunday March 21FlamurtarivsTirana100--------
Sunday March 28TiranavsVllaznia1001-1-----
Friday April 02ApoloniavsTirana1011-------
Sunday April 11TiranavsTeuta1001-------
Saturday April 17ShkumbinivsTirana101--------
Sunday April 25TiranavsGramozi100--------
Friday April 30BesavsTirana100--------
Friday May 14TiranavsDinamo1002-------
Wednesday May 19SkenderbeuvsTirana100--------
Games total282310-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2018-19Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2017-18Skenderbeu1-1-1-------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu312-1-------
Kategoria Superiore 2016-17Tirana5322--------
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana96313----11-
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana1-1---------
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari99--2-2--11-
Kategoria Superiore 2014-15Tirana77--1-1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana11--------1-
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu1313-13-1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Skenderbeu11----------
CHAMPIONS League 2012-13Skenderbeu11----1-----
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari88--12-1-----
Fifa World Cup - Brazil 2014Shqiperi------------
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu1111-25-5--1--
Superkupa 2011Skenderbeu11-1--------
CHAMPIONS League 2010-11Dinamo11----------
Kategoria Superiore 2010-11Skenderbeu99-17-1-----
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo1111-22-1-----
EURO 2012 - Ukraine & PolandShqiperi422-1-------
Superkupa 2010Dinamo11----------
Kategoria Superiore 2009-10Tirana15141110-2-----
Ndeshje miqesoreShqiperi1-1---------
Career Total113100131148-15--33-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14SkenderbeuMesfushor
CHAMPIONS League 2012-132012-13SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariMesfushor
Fifa World Cup - Brazil 20142012-13ShqiperiMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuMesfushor
Superkupa 20112011SkenderbeuMesfushor
CHAMPIONS League 2010-112010-11DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoMesfushor
EURO 2012 - Ukraine & Poland2010ShqiperiMesfushor
Superkupa 20102010DinamoSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaSulmues
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiSulmues