HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 10 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
Rezultatet - Java 13 (07.02.2015 - 08.02.2015)

E shtunë, 07.02.2015 - 13. Java
Grupi A15:00 hBeselidhjaTerbuni0 - 0 
Grupi A15:00 hBurreliVeleciku2 - 0 
Grupi B15:00 hBylisLuftetari1 - 0 
Grupi A15:00 hIliriaKastrioti1 - 0 
Grupi A15:00 hKamzaBesa1 - 0 
Grupi B15:00 hLushnjaDinamo1 - 0 
Grupi B15:00 hNaftetariShkumbini2 - 2 
Grupi B15:00 hPogradeciButrinti1 - 0 
Grupi B15:00 hTomoriSopoti2 - 1 
E diel, 08.02.2015 - 13. Java
Grupi A15:00 hAdaMamurras1 - 3