HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 10 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
Rezultatet - Java 6 (08.11.2014)

E shtunë, 08.11.2014 - 6. Java
Grupi A15:00 hBesaBeselidhja1 - 2 
Grupi B15:00 hButrintiLushnja0 - 0 
Grupi B15:00 hDinamoShkumbini3 - 1 
Grupi A15:00 hKamzaIliria1 - 1 
Grupi A15:00 hKastriotiBurreli1 - 0 
Grupi B15:00 hLuftetariNaftetari1 - 0 
Grupi A15:00 hMamurrasVeleciku2 - 1 
Grupi B15:00 hSopotiPogradeci1 - 0 
Grupi A15:00 hTerbuniAda2 - 1 
Grupi B15:00 hTomoriBylis1 - 1