HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
Team Info - Terbuni
Terbuni
Club Name:KS Terbuni
Team Name:Terbuni
Short Name:TER

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2019-20 Kupa e Shqiperise 39 2 0 0/0/2 2:8 0
2018-19 Kupa e Shqiperise 34 2 0 0/0/2 0:5 0
2017-18 Kupa e Shqiperise 21 2 0 1/0/1 1:2 0
2016-17 Kategoria 1 1 0 0 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kategoria 1 20 0 5 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kategoria 1 20 18 10 2/4/12 6:21 0
2016-17 Kupa e Shqiperise 11 4 0 1/2/1 8:7 0
2015-16 Kategoria Superiore 10 36 18 4/6/26 21:79 39
2015-16 Kupa e Shqiperise 25 4 0 1/1/2 2:6 0
2014-15 Kategoria 1 1 27 69 21/6/0 55:12 42
2013-14 Kategoria 1 3 30 49 14/7/9 47:31 36
2012-13 Kategoria 1 3 30 43 11/10/9 40:30 0
2011-12 Kupa e Shqiperise 18 4 4 1/1/2 3:5 0
2010-11 Kupa e Shqiperise 34 2 1 0/1/1 1:6 0
2010-11 Kategoria 1 12 27 30 8/6/13 22:34 30