HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
Team Info - Pogradeci
Pogradeci
Club Name:KS Pogradeci
Team Name:Pogradeci
Short Name:POG

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2019-20 Kupa e Shqiperise 28 2 0 1/0/1 2:5 8
2018-19 Kategoria 1 11 18 26 8/2/8 23:18 0
2018-19 Kupa e Shqiperise 25 2 0 0/0/2 2:4 8
2017-18 Kupa e Shqiperise 22 4 0 1/1/2 3:5 8
2016-17 Kategoria 1 1 0 0 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kategoria 1 6 0 15 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kategoria 1 6 18 29 8/5/5 21:16 0
2016-17 Kupa e Shqiperise 19 2 0 0/1/1 2:3 8
2015-16 Kupa e Shqiperise 26 2 0 0/1/1 1:5 8
2015-16 Kategoria 1 2 27 63 20/3/4 51:24 0
2014-15 Kategoria 1 16 27 29 8/5/14 19:29 49
2013-14 Kategoria 1 5 30 42 11/9/10 33:31 30
2012-13 Kategoria 1 5 30 42 13/3/14 49:44 0
2011-12 Kupa e Shqiperise 8 5 10 3/1/1 8:4 0
2011-12 Kategoria Superiore 13 26 19 6/4/16 25:47 30
2010-11 Kupa e Shqiperise 25 2 3 1/0/1 2:4 0
2010-11 Kategoria 1 1 27 62 20/2/5 48:21 24
2009-10 Kategoria 1 6 30 48 14/6/10 40:39 30