HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
Match Schedule for PogradeciIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
103.10.201016:30 hPogradeci - Partizani1-0thumbs_up.png
218.09.201017:00 hTomori - Pogradeci4-2thumbs_down.png
324.09.201017:00 hPogradeci - Kamza1-0thumbs_up.png
429.09.201016:30 hAda - Pogradeci1-2thumbs_up.png
516.10.201015:30 hPogradeci - Lushnja2-0thumbs_up.png
624.10.201015:30 hLuftetari - Pogradeci1-0thumbs_down.png
730.10.201015:00 hPogradeci - Gramshi2-0thumbs_up.png
806.11.201015:00 hPogradeci - Bilisht Sport3-1thumbs_up.png
913.11.201015:00 hBeselidhja - Pogradeci0-0draw.png
1020.11.201015:00 hPogradeci - Terbuni2-0thumbs_up.png
1130.11.201015:00 hVlora - Pogradeci1-2thumbs_up.png
1211.12.201014:00 hPogradeci - Apolonia1-0thumbs_up.png
1315.12.201014:00 hMamurras - Pogradeci0-1thumbs_up.png
1419.12.201014:00 hPogradeci - Gramozi4-1thumbs_up.png
1523.12.201014:00 hBurreli - Pogradeci1-2thumbs_up.png
1630.01.201114:00 hPartizani - Pogradeci0-2thumbs_up.png
1705.02.201114:00 hPogradeci - Tomori1-0thumbs_up.png
1812.02.201114:00 hKamza - Pogradeci1-0thumbs_down.png
1919.02.201114:00 hPogradeci - Ada2-0thumbs_up.png
2026.02.201115:00 hLushnja - Pogradeci1-2thumbs_up.png
2105.03.201115:00 hPogradeci - Luftetari4-0thumbs_up.png
2212.03.201115:00 hGramshi - Pogradeci3-0thumbs_down.png
2319.03.201116:00 hBilisht Sport - Pogradeci1-2thumbs_up.png
2402.04.201116:00 hPogradeci - Beselidhja2-0thumbs_up.png
2509.04.201117:00 hTerbuni - Pogradeci0-0draw.png
2616.04.201116:30 hPogradeci - Vlora5-1thumbs_up.png
2723.04.201117:00 hApolonia - Pogradeci4-3thumbs_down.png
2830.04.201117:00 hPogradeci - Mamurras3-2thumbs_up.png
2904.05.201117:00 hGramozi - Pogradeci2-1thumbs_down.png
3015.05.201117:00 hPogradeci - Burreli4-2thumbs_up.png