HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
Match Schedule for KamzaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
111.09.201017:30 hAda - Kamza1-3thumbs_up.png
218.09.201017:00 hKamza - Luftetari2-0thumbs_up.png
324.09.201017:00 hPogradeci - Kamza1-0thumbs_down.png
429.09.201016:30 hKamza - Vlora1-0thumbs_up.png
516.10.201015:30 hBilisht Sport - Kamza1-2thumbs_up.png
624.10.201015:30 hKamza - Apolonia1-1draw.png
730.10.201015:00 hBeselidhja - Kamza2-2draw.png
806.11.201015:00 hKamza - Tomori2-0thumbs_up.png
913.11.201015:00 hTerbuni - Kamza0-0draw.png
1020.11.201015:00 hKamza - Burreli2-0thumbs_up.png
1127.11.201014:00 hGramozi - Kamza2-2draw.png
1211.12.201014:00 hKamza - Mamurras1-0thumbs_up.png
1315.12.201014:00 hGramshi - Kamza1-1draw.png
1419.12.201014:00 hKamza - Partizani2-0thumbs_up.png
1523.12.201014:00 hKamza - Lushnja1-0thumbs_up.png
1630.01.201114:00 hKamza - Ada2-0thumbs_up.png
1705.02.201114:00 hLuftetari - Kamza1-1draw.png
1812.02.201114:00 hKamza - Pogradeci1-0thumbs_up.png
1919.02.201114:00 hVlora - Kamza0-1thumbs_up.png
2026.02.201115:00 hKamza - Bilisht Sport1-1draw.png
2105.03.201115:00 hApolonia - Kamza2-2draw.png
2212.03.201115:00 hKamza - Beselidhja1-0thumbs_up.png
2319.03.201116:00 hTomori - Kamza1-0thumbs_down.png
2402.04.201116:00 hKamza - Terbuni0-0draw.png
2509.04.201117:00 hBurreli - Kamza2-1thumbs_down.png
2616.04.201116:30 hKamza - Gramozi2-0thumbs_up.png
2723.04.201117:00 hMamurras - Kamza2-3thumbs_up.png
2830.04.201117:00 hKamza - Gramshi1-0thumbs_up.png
2904.05.201117:00 hPartizani - Kamza1-4thumbs_up.png
3016.05.201117:00 hLushnja - Kamza1-0thumbs_down.png