HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
Match Schedule for LuftetariIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
111.09.201017:30 hLuftetari - Mamurras0-0draw.png
218.09.201017:00 hKamza - Luftetari2-0thumbs_down.png
325.09.201017:00 hLuftetari - Gramshi0-0draw.png
429.09.201016:30 hLushnja - Luftetari4-0thumbs_down.png
516.10.201015:30 hLuftetari - Ada2-1thumbs_up.png
624.10.201015:30 hLuftetari - Pogradeci1-0thumbs_up.png
730.10.201015:00 hBilisht Sport - Luftetari1-0thumbs_down.png
806.11.201015:00 hLuftetari - Vlora0-0draw.png
913.11.201015:00 hGramozi - Luftetari1-0thumbs_down.png
1020.11.201015:00 hLuftetari - Beselidhja0-0draw.png
1127.11.201014:00 hTerbuni - Luftetari1-0thumbs_down.png
1211.12.201014:00 hLuftetari - Burreli1-0thumbs_up.png
1315.12.201014:00 hTomori - Luftetari2-0thumbs_down.png
1419.12.201014:00 hLuftetari - Apolonia2-1thumbs_up.png
1523.12.201014:00 hPartizani - Luftetari1-2thumbs_up.png
1630.01.201114:00 hMamurras - Luftetari1-1draw.png
1705.02.201114:00 hLuftetari - Kamza1-1draw.png
1812.02.201114:00 hGramshi - Luftetari1-0thumbs_down.png
1919.02.201114:00 hLuftetari - Lushnja1-0thumbs_up.png
2026.02.201115:00 hAda - Luftetari1-1draw.png
2105.03.201115:00 hPogradeci - Luftetari4-0thumbs_down.png
2212.03.201115:00 hLuftetari - Bilisht Sport2-0thumbs_up.png
2321.03.201116:00 hVlora - Luftetari3-1thumbs_down.png
2402.04.201116:00 hLuftetari - Gramozi3-1thumbs_up.png
2509.04.201117:00 hBeselidhja - Luftetari3-0thumbs_down.png
2616.04.201116:30 hLuftetari - Terbuni1-0thumbs_up.png
2723.04.201117:00 hBurreli - Luftetari1-0thumbs_down.png
2830.04.201117:00 hLuftetari - Tomori0-2thumbs_down.png
2904.05.201117:00 hApolonia - Luftetari2-1thumbs_down.png
3016.05.201117:00 hLuftetari - Partizani3-0thumbs_up.png