HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
Match Schedule for MamurrasIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
111.09.201017:30 hLuftetari - Mamurras0-0draw.png
218.09.201017:00 hMamurras - Ada1-0thumbs_up.png
325.09.201017:00 hBilisht Sport - Mamurras3-2thumbs_down.png
429.09.201016:30 hMamurras - Gramozi1-0thumbs_up.png
516.10.201015:30 hVlora - Mamurras0-1thumbs_up.png
624.10.201014:00 hMamurras - Terbuni2-1thumbs_up.png
730.10.201015:00 hTomori - Mamurras1-0thumbs_down.png
806.11.201015:00 hMamurras - Burreli1-0thumbs_up.png
913.11.201015:00 hApolonia - Mamurras2-1thumbs_down.png
1020.11.201015:00 hPartizani - Mamurras0-1thumbs_up.png
1127.11.201014:00 hMamurras - Gramshi1-0thumbs_up.png
1211.12.201014:00 hKamza - Mamurras1-0thumbs_down.png
1315.12.201014:00 hMamurras - Pogradeci0-1thumbs_down.png
1419.12.201014:00 hLushnja - Mamurras1-0thumbs_down.png
1523.12.201014:00 hMamurras - Beselidhja0-0draw.png
1630.01.201114:00 hMamurras - Luftetari1-1draw.png
1705.02.201114:00 hAda - Mamurras1-0thumbs_down.png
1812.02.201114:00 hMamurras - Bilisht Sport2-0thumbs_up.png
1919.02.201114:00 hGramozi - Mamurras4-1thumbs_down.png
2026.02.201115:00 hMamurras - Vlora2-0thumbs_up.png
2127.03.201115:00 hTerbuni - Mamurras1-0thumbs_down.png
2212.03.201115:00 hMamurras - Tomori1-0thumbs_up.png
2319.03.201116:00 hBurreli - Mamurras3-1thumbs_down.png
2402.04.201116:00 hMamurras - Apolonia1-0thumbs_up.png
2509.04.201117:00 hMamurras - Partizani2-0thumbs_up.png
2616.04.201116:30 hGramshi - Mamurras2-0thumbs_down.png
2723.04.201117:00 hMamurras - Kamza2-3thumbs_down.png
2830.04.201117:00 hPogradeci - Mamurras3-2thumbs_down.png
2904.05.201117:00 hMamurras - Lushnja2-0thumbs_up.png
3016.05.201117:00 hBeselidhja - Mamurras1-1draw.png