HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
Match Schedule for VloraIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
111.09.201017:30 hVlora - Tomori1-2thumbs_down.png
218.09.201017:00 hGramshi - Vlora0-0draw.png
325.09.201017:00 hVlora - Burreli0-0draw.png
429.09.201016:30 hKamza - Vlora1-0thumbs_down.png
516.10.201015:30 hVlora - Mamurras0-1thumbs_down.png
624.10.201015:30 hPartizani - Vlora1-0thumbs_down.png
730.10.201015:00 hVlora - Ada2-1thumbs_up.png
806.11.201015:00 hLuftetari - Vlora0-0draw.png
913.11.201015:00 hVlora - Lushnja1-0thumbs_up.png
1020.11.201015:00 hBilisht Sport - Vlora2-2draw.png
1130.11.201015:00 hVlora - Pogradeci1-2thumbs_down.png
1211.12.201014:00 hVlora - Beselidhja1-0thumbs_up.png
1315.12.201014:00 hApolonia - Vlora2-1thumbs_down.png
1419.12.201014:00 hVlora - Terbuni5-2thumbs_up.png
1523.12.201014:00 hGramozi - Vlora5-3thumbs_down.png
1630.01.201114:00 hTomori - Vlora2-0thumbs_down.png
1707.02.201114:00 hVlora - Gramshi2-0thumbs_up.png
1811.02.201114:00 hBurreli - Vlora1-0thumbs_down.png
1919.02.201114:00 hVlora - Kamza0-1thumbs_down.png
2026.02.201115:00 hMamurras - Vlora2-0thumbs_down.png
2107.03.201115:00 hVlora - Partizani2-1thumbs_up.png
2212.03.201115:00 hAda - Vlora2-0thumbs_down.png
2321.03.201116:00 hVlora - Luftetari3-1thumbs_up.png
2402.04.201116:00 hLushnja - Vlora3-0thumbs_down.png
2509.04.201117:00 hVlora - Bilisht Sport0-0draw.png
2616.04.201116:30 hPogradeci - Vlora5-1thumbs_down.png
2723.04.201117:00 hBeselidhja - Vlora3-0thumbs_down.png
2801.05.201117:00 hVlora - Apolonia1-2thumbs_down.png
2904.05.201117:00 hTerbuni - Vlora3-5thumbs_up.png
3016.05.201117:00 hVlora - Gramozi3-2thumbs_up.png