HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 19 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
Rezultatet - Java 17 (05.02.2011 - 16.03.2011)

E shtunë, 05.02.2011 - 17. Java
 14:00 hBeselidhjaGramozi2 - 0 
 14:00 hPogradeciTomori1 - 0 
 14:00 hAdaMamurras1 - 0 
 14:00 hLushnjaPartizani1 - 0 
 14:00 hLuftetariKamza1 - 1 
E hënë, 07.02.2011 - 17. Java
 14:00 hVloraGramshi2 - 0 
E mërkurë, 16.02.2011 - 17. Java
 14:00 hTerbuniBurreli3 - 1 
E mërkurë, 16.03.2011 - 17. Java
 14:00 hBilisht SportApolonia0 - 1