HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
Team Info - Mamurras
Mamurras
Team Name:Mamurras
Short Name:MAM

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2019-20 Kupa e Shqiperise 15 0 0 0/0/0 0:0 0
2018-19 Kupa e Shqiperise 14 0 0 0/0/0 0:0 0
2017-18 Kupa e Shqiperise 37 2 0 0/0/2 1:17 0
2016-17 Kategoria 1 18 0 7 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kategoria 1 18 18 14 3/5/10 12:25 0
2016-17 Kupa e Shqiperise 34 2 0 0/0/2 0:7 0
2015-16 Kategoria 1 18 27 25 6/7/14 22:42 0
2015-16 Kupa e Shqiperise 23 2 0 0/0/2 0:3 0
2014-15 Kategoria 1 2 27 67 20/4/3 57:16 35
2013-14 Kategoria 1 13 29 36 12/6/11 41:40 42
2012-13 Kategoria 1 4 30 43 12/7/11 48:44 32
2011-12 Kupa e Shqiperise 22 2 3 1/0/1 2:3 0
2011-12 Kategoria 1 12 30 34 10/4/16 35:48 32
2010-11 Kupa e Shqiperise 26 2 1 0/1/1 3:4 0
2010-11 Kategoria 1 6 27 39 12/3/12 24:25 31