HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
Team Info - Kamza
Kamza
Club Name:KS Kamza
Team Name:Kamza
Short Name:KMZ

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2019-20 Kupa e Shqiperise 40 2 0 0/0/2 0:6 0
2018-19 Kupa e Shqiperise 8 4 0 2/1/1 6:4 0
2018-19 Kategoria Superiore 6 5 6 2/0/3 3:3 19
2017-18 Kupa e Shqiperise 11 4 0 2/1/1 8:6 0
2017-18 Kategoria Superiore 7 36 46 12/10/14 37:41 19
2016-17 Kategoria 1 1 0 24 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kategoria 1 1 18 47 15/2/1 25:6 0
2016-17 Kupa e Shqiperise 30 4 0 1/1/2 3:9 0
2015-16 Kupa e Shqiperise 16 4 0 1/1/2 5:7 0
2015-16 Kategoria 1 11 27 30 8/6/13 33:44 0
2014-15 Kategoria 1 15 27 31 9/4/14 30:46 40
2013-14 Kategoria 1 12 30 37 11/4/15 33:47 38
2012-13 Kategoria 1 9 30 41 11/8/11 38:46 0
2011-12 Kategoria Superiore 5 1 0 0/0/1 0:2 0
2011-12 Kupa e Shqiperise 11 5 7 2/1/2 5:6 0
2011-12 Kategoria Superiore 11 26 27 7/6/13 22:32 29
2010-11 Kupa e Shqiperise 19 4 4 1/1/2 3:5 0
2010-11 Kategoria 1 3 27 54 15/9/3 37:18 25
2009-10 Kategoria 1 3 30 62 19/5/6 50:21 30