HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
Match Schedule for KastriotiIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 KA 23.08.200920:00 hKastrioti - Dinamo1-3thumbs_down.png
events.png2 ND 30.08.200919:00 hTeuta - Kastrioti2-1thumbs_down.png
3 KA 13.09.200918:30 hKastrioti - Vllaznia1-0thumbs_up.png
events.png4 FSP 19.09.200918:00 hShkumbini - Kastrioti1-0thumbs_down.png
events.png5 KA 26.09.200918:00 hKastrioti - Laci0-0draw.png
events.png6 QS 03.10.200917:30 hTirana - Kastrioti1-1draw.png
events.png7 KA 18.10.200916:30 hKastrioti - Skenderbeu2-1thumbs_up.png
events.png8 SE 24.10.200916:30 hGramozi - Kastrioti0-0draw.png
events.png9 KA 01.11.200915:00 hKastrioti - Besa1-0thumbs_up.png
events.png10- 07.11.200915:30 hApolonia - Kastrioti2-3thumbs_up.png
events.png11 KA 21.11.200916:00 hKastrioti - Flamurtari1-1draw.png
events.png12 QS 28.11.200916:00 hDinamo - Kastrioti2-0thumbs_down.png
events.png13 KA 04.12.200915:30 hKastrioti - Teuta1-2thumbs_down.png
events.png14 LB 12.12.200915:30 hVllaznia - Kastrioti1-0thumbs_down.png
events.png15 KA 16.12.200915:30 hKastrioti - Shkumbini4-1thumbs_up.png
events.png16 FSL 19.12.200915:30 hLaci - Kastrioti1-0thumbs_down.png
events.png17 KA 23.12.200915:30 hKastrioti - Tirana0-1thumbs_down.png
events.png18 SK 24.01.201016:30 hSkenderbeu - Kastrioti0-1thumbs_up.png
events.png19 KA 30.01.201016:00 hKastrioti - Gramozi1-0thumbs_up.png
events.png20 BE 07.02.201015:00 hBesa - Kastrioti1-0thumbs_down.png
events.png21 KA 13.02.201016:00 hKastrioti - Apolonia1-1draw.png
events.png22 FL 21.02.201016:00 hFlamurtari - Kastrioti2-0thumbs_down.png
events.png23 SS 06.03.201016:00 hTirana - Kastrioti0-1thumbs_up.png
events.png24- 19.03.201016:00 hKastrioti - Besa3-2thumbs_up.png
events.png25 QS 27.03.201016:00 hDinamo - Kastrioti1-1draw.png
events.png26- 02.04.201017:00 hKastrioti - Skenderbeu1-2thumbs_down.png
events.png27 SE 11.04.201016:00 hGramozi - Kastrioti0-1thumbs_up.png
events.png28 FL 17.04.201016:00 hFlamurtari - Kastrioti3-0thumbs_down.png
events.png29- 21.04.200916:00 hKastrioti - Vllaznia2-0thumbs_up.png
events.png30- 25.04.201016:00 hApolonia - Kastrioti2-1thumbs_down.png
events.png31- 30.04.201017:00 hKastrioti - Teuta3-0thumbs_up.png
events.png32 FSP 14.05.201018:30 hShkumbini - Kastrioti2-0thumbs_down.png
events.png33- 19.05.201018:30 hKastrioti - Laci1-0thumbs_up.png