HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 08 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2019-20
Team Info - Ada
Ada
Club Name:Ada
Team Name:Ada
Short Name:ADA

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2019-20 Kupa e Shqiperise 15 0 0 0/0/0 0:0 0
2018-19 Kupa e Shqiperise 14 0 0 0/0/0 0:0 0
2017-18 Kupa e Shqiperise 15 0 0 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kupa e Shqiperise 14 0 0 0/0/0 0:0 0
2015-16 Kupa e Shqiperise 32 2 0 0/0/2 2:11 0
2015-16 Kategoria 1 20 27 21 5/6/16 29:65 40
2014-15 Kategoria 1 19 26 24 7/3/16 28:56 47
2013-14 Kategoria 1 15 29 34 10/4/15 28:43 31
2012-13 Kategoria 1 8 30 41 11/8/11 33:31 28
2011-12 Kupa e Shqiperise 31 2 0 0/0/2 1:4 0
2011-12 Kategoria 1 10 30 36 9/9/12 34:35 28
2010-11 Kupa e Shqiperise 16 4 5 1/2/1 4:6 0
2010-11 Kategoria 1 11 27 30 9/3/15 35:40 30
2009-10 Kategoria 1 7 30 42 13/3/14 46:34 26