HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 03 Dhjetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me

TOPIC: SUPERLIGA 2010 2011

Re: SUPERLIGA 2010 20119 years 9 months ago#132

Java e 14-te 11-12-13.12.2010
SkenderbeuShkumbini10
LaçiVllaznia01
KastriotiElbasani31
BylisTirana11
FlamurtariBesa10
DinamoTeuta12
NrTABELANFBHGolatP-MPiket
1Flamurtari14101324111331
2Skenderbeu149142415928
3Dinamo 147342419524
4Vllaznia147341413124
5Tirana146442015522
6Teuta146351713421
7Kastrioti144551618-217
8Laçi145271416-217
9Shkumbini145261821-317
10Elbasani143381524-912
11Bylis143381727-1012
12Besa14167819-119
The administrator has disabled public write access.

Re: SUPERLIGA 2010 20119 years 9 months ago#133

Java e 15-te 17-18-19-20.12.2010
TiranaKastrioti40
TeutaBesa12
BylisFlamurtari10
ElbasaniLaçi23
VllazniaSkenderbeu21
ShkumbiniDinamo10
NrTABELANFBHGolatP-MPiket
1Flamurtari15101424121231
2Skenderbeu159152517828
3Vllaznia158341614027
4Tirana157442415925
5Dinamo 157352420424
6Teuta156361815321
7Laçi156271718-120
8Shkumbini156261921-220
9Kastrioti154561622-617
10Bylis154381827-915
11Elbasani153391727-1012
12Besa152671020-1012
The administrator has disabled public write access.

Re: SUPERLIGA 2010 20119 years 9 months ago#134

Java e 16-te 23-24.12.2010
FlamurtariTeuta10
DinamoVllaznia00
SkenderbeuElbasani10
LaçiTirana11
BesaShkumbini21
KastriotiBylis21
NrTABELANFBHGolatP-MPiket
1Flamurtari16111425121334
2Skenderbeu1610152617931
3Vllaznia168441614028
4Tirana167542516926
5Dinamo 167452420425
6Teuta166371816221
7Laçi166371819-121
8Shkumbini166272023-320
9Kastrioti165561823-520
10Besa163671221-915
11Bylis164391929-1015
12Elbasani1633101728-1112
Last Edit: 9 years 9 months ago by SPORTIKOMBETAR.
The administrator has disabled public write access.

Re: SUPERLIGA 2010 20119 years 9 months ago#135

RAIFFEISEN SUPERLIGA 2010 - 2011 Stinori Pranverorë
Java e 17-te 21-22-26.01.2011
Kastrioti - Flamurtari1:2
Bylis - Laçi1:2
Vllaznia - Besa2:1
Elbasani - Dinamo1:3
Shkumbini - Teuta1:1
Tirana - Skenderbeu 03.02.20110:0
NrTABELANFBHGolatP-MPiket
1Flamurtari17121427131437
2Skenderbeu1710252617932
3Vllaznia179441815331
4Dinamo 178452721628
5Tirana177642516927
6Laçi177372020024
7Teuta176471917222
8Shkumbini176372124-321
9Kastrioti175571925-620
10Besa173681323-1015
11Bylis1743102031-1115
12Elbasani1733111831-1312
The administrator has disabled public write access.

Re: SUPERLIGA 2010 20119 years 9 months ago#136

Java e 18-te 28-29-30-31.01.2011
LaçiKastrioti20
SkenderbeuBylis20
FlamurtariShkumbini42
TeutaVllaznia03
BesaElbasani20
DinamoTirana12
NrTABELANFBHGolatP-MPiket
1Flamurtari18131431151640
2Skenderbeu18112528171135
3Vllaznia1810442115634
4Tirana1886427171030
5Dinamo 188462823528
6Laçi188372220227
7Teuta186481920-122
8Shkumbini186382328-521
9Kastrioti185581927-820
10Besa184681523-818
11Bylis1843112033-1315
12Elbasani1833121833-1512
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.120 seconds