HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Shqiperia U-21 shpall listen emerore
nga AlbaniaSoccer   E premte, 28 Gusht 2009 04:28   pdfShtypEmail
shpresat_1Trajneri Artan Bushati ka shpallur listen e lojtareve per dy ndeshjet e rradhes me Azerbajxhanin dhe Austrine

1 Januzi Ahmed / Vorskla Poltava

2 Shehaj Ardit  / Flamurtari

3 Tragaj Bazjon  / Besa

4 Bicaj Ditmar  / Tirana

5 Karabeci Erando / Partizani

6 Veliu Franc / Flamurtari

7 Bejtja Ibrahim / Shkumbini

8 Thana Jozef  /Teuta

9 Arbri Polizoi  / Bylis

10 Malotaj Renato / Dinamo

11 Lilaj Sabien / Elbasani

12 Mocka Shpetim / Flamurtari

13 Hysa Vilfor / Teuta

14 Bala Bekim / Vllaznia

15 Gava Orges / Elbasani

16 Semina Klodian  / Gramozi

17 Zeqiri Hair  / Flamurtari

18 Metani Migen / Tirana

19 Hithi Indrit  / Partizani

20 Sykaj Arsen / Vllaznia

21 Mustafarai Erjon / Shkumbini

22 Hajdari Blerti / Tirana

23 Roshi Odise  / Flamurtari.Media FSHF


busy
komente