HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Altin Lala : Vendi katert ne grup do e kenaqte Shqiperine !
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 03 Mars 2010 09:06   pdfShtypEmail

albania_against_hungaryAltin Lala i rikthyer ne ekipin kombetar Shqipetar ka deklaruar sot per mediat se : « Personalisht ndihem ne nje forme te mire fizike dhe jam ne gjendje per te luajtur ». Gjithashtu, ai ka folur edhe per eliminatoret e kampionatit Evropian duke shtuar: “Jemi ne nje grup shume te forte. Skuadra si Franca dhe Rumania jane pretendetet kryesor ne grupin D. Ne si skuader do te ishim te kenaqur sikur te renditeshim dhe ne vendin e kater ne grupe. Nuk duhen harruar dhe skuadra si Bosnie Herzegovina dhe Bjellorusia te cilat jane shume te mira”, ka perfunduar ish kapiteni kuqezi.

 

Enea Shtrepi


busy
komente