HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Shqiperi-Luksenburg luhet ne oren 20:15
nga AlbaniaSoccer   E diel, 05 Shtator 2010 22:20   pdfShtypEmail

Kombetarja-e-ShqiperiseNdeshja ndermjet Shqiperise dhe Luksemburgut do te luhet te marten ne stadiumin kombetar “Qemal Stafa”. Takimi do te transmetohet nga TVSH dhe Supersport. Kjo eshte ndeshja e dyte e Shqiperise ne keto eliminatore, nderkohe qe ndeshja e trete do te luhet kunder Bosnjes ne Tirane ne muajin tetor.

Enea Shtrepibusy
komente