HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 26 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Kombetarja shqiptare ne 14 nentor grumbullohet ne Pogradec
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 04 Nentor 2010 13:37   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitet1Shqiperia do te zhvilloje nje ndeshje miqesore ne mesin e ketij muaji dhe perballe do te kete fqinjet maqedonas. Kjo ndeshje luhet ne 17 nentor ndersa perfaqesuesja kuqezi do te grumbullohet tre dite me pare. Burime prane FSHF-se tregojne se kombetarja nen urdhrat e Kuzhes qe rikthehet prane skuadres, do te filloje grumbullimin ne 14 nentor. Kuqezinjte do te qendrojne per tre dite ne qytetin e Pogradecit dhe me pas do te udhetojne drejt Korces per te luajtur miqesoren me Maqedonine.

Enea Shtrepi


busy
komente