HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Schalke, oferte zyrtare per Lorik Canen
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 14 Mars 2011 03:19   pdfShtypEmail
lorik_canaMesohet se klubi i madh Gjerman Schalke 04 me ne krye me nje nga trajneret me te medhenj ne gjermani Feliks Magat i ka bere nje oferte konkrete klubit te Gallatasarait per Lorik Canen, mesfushorin shkaterrues te kombetares se Shqiperise dhe ish-kapitenin e PSG, Marsejes dhe Sunderland. Kjo oferte parashikohet te kap shifrren e 6.5 milione euro. Me kete shume te ofruar nga ekipi me më shume fansa ne Gjermani do te jete shume e veshtire per klubin turk dhe lojtarin shqiptar per te mos e realizuar nje shkembim per mesfushorin shqiptar.

Altin Ngjela


busy
komente