HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Trofeu “Supersport” te shtunen ne Durres
nga AlbaniaSoccer   E martë, 30 Gusht 2011 22:47   pdfShtypEmail

Stadiumi_niko_dovanaTe shtunen per here te pare do te zhvillohet trofeu “Supersport”. Tre skuadra do te mblidhen per te luajtuar dhe luftuar me njera tjetren dhe fituar kete kupe parasezonale. Skenderbeu kampioni vendit, Teuta si pritese dhe Laci jane tre ekipet e perzgjedhura per kete turne miqesor. Ndeshjet do te luhen ne stadiumin Niko Dovana te Durresit dhe do te filloj ne oren 19:00. Cdo takim do te zgjase vetem 45-minuta. Ky turne veror pritet te ngjalle interesim te madh nga tifozerite e tre ekipeve.busy
komente