HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lojtaret e kombetares shetitje relaksi para ndeshjes
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 14 Nentor 2009 11:12   pdfShtypEmail

kombetarja_ne_malteNe paraditen e sotme trajneri Kuzhe i ka dhene disa ore te lira lojtareve para ndeshje miqesore te sotme qe luhet ne oren 15:00. Edhe pse temperaturat jane te uleta dhe debora ka mbuluar rruget e Tallin atmosfera ne mes te lojtareve kuqezi eshte shum e ngrohte ndoshta duke pare edhe karakterin miqesor te ndeshjes klima ne grupin kuqezi eshte me te vertet miqesore. Keto ore pushim jane shfrytezuar nga lojtaret tane per te bere shetitje dhe shopping ne rruget e Tallin-it. Nga kjo ndeshje trajneri Kuzhe shpreson te kete pergjigje pozitive sidomos nga lojtaret e rinje.

Kel Naraci


busy
komente