HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tiranë: Tifozët shqiptarë ndezin flamurin e Maqedonisë
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 22 Tetor 2012 16:14   pdfShtypEmail
Flamuri_i_shqyerSipas medieve maqedonase të cilat e kanë përhapur videon që mund ta shikoni më poshtë, një grup tifozësh të kombëtares shqiptare e kanë ndezur flamurin maqedonas para ndeshjes futbollistike në mes Shqipërisë dhe Sllovenisë, teksa tifozët ishin nisur drejt stadiumit.

Nga ana e MPJ-së deri më tani thonë se nuk kanë informata për kët ngjarje, por të njejtat raste i dënojnë dhe ditëve në vijim do të dalin me informata shtesë.

Kliko per te pare ne video djegien e flamurit maqedonas


busy
komente